GHÍ - Dárkové balení - Organic way
16322
single,single-portfolio_page,postid-16322,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-7.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.1,vc_responsive
 

GHÍ – Dárkové balení

Kategorie
Ghí
Popis Produktu

Ghí je výživově hodnotný tuk bez mléčné bílkoviny, který má vůní másla. Díky vysokému kouřovému bodu se nepřepaluje a vyniká lahodnou jemně oříškovou chutí. Působí protizánětlivě, má vysoký obsah vitamínů, podporuje detoxikaci organismu a také hubnutí. Ghí je vyrobeno z čistého kravského mléka. Pomalým přečišťováním a převařováním čistého másla se odstraňuje voda a další látky a výsledkem je čistý, žlutý tuk. Ghí má mnohem vyšší bod přepalování (200–250 °C) a vydrží déle mimo lednici. Ghí je základem tradiční ajurvédy a je součástí indické a egyptské kuchyně. Recepty na přípravů pokrmů s ghí najdete zde.

 

Složení

99,9% máselný tuk

 

Země původu

Česká republika

 

Zemědělská produkce

BIO GHÍ a GHÍ

 

Skladování:

Při teplotě 5 – 20 °C. Chraňte před slunečním zářením a mrazem. Po otevření se doporučuje rychle spotřebovat, Případná změna konzistence není závadou.

 

Použití:

V teplé kuchyni na smažení, vaření, dušení, pečení. Dobře se doplňuje s širokou škálou koření a nabízí vynikající vůni a jemnou ořechovou chuť. Ve studené kuchyni k pečivu na mazání stejně jako klasické máslo.

 

Hmotnost:

450ml

Varianty
  • Dárkové BIO GHÍ, Vánoční GHÍ – andělíček, Vánoční GHÍ – stromeček, Vánoční GHÍ – vločka, Vánoční GHÍ – zvoneček,
  • Dárkové GHÍ, Vánoční BIO GHÍ – andělská křídla